Listy do firmy

 • 20 marca 2017 r.

  Piszę do Państwa bo chcę podziękować, za opiekę i troskę jaką sprawowały Państwa opiekunki nad moją mamą. Przez te 5 miesięcy mama bardzo się zżyła z Panią Krysią i Zosią, wyciszyła się i nabrała chęci do walki z chorobą. I o ile na samym początku miałam obawy co do obcych osób w mieszkaniu przez pół dnia, to dziś mogę śmiało powiedzieć że WARTO. Fachowa opieka i długoletnie doświadczenie personelu sprawiły, że po mimo choroby czas ten dla mojej mamy był wspaniałym przeżyciem. Przez długi czas nie słyszałam jak moja mama się śmieje, a w obecności Pani Krysi, mama nie przestawała się uśmiechać i śmiać. To bardzo ważne bo wiem że odeszła szczęśliwa, otoczona miłością bliskich i serdecznością płynącą od opiekunek.

  Jeszcze raz dziękuję za opiekę.–Z poważaniem Alicja, córka Pani Genowefy z Lublina

 • 10 stycznia 2016 r.

  Chciałabym bardzo podziękować za współpracę Agencji Opiekuńczo – Pielęgnacyjnej Egida. W 2015 roku, moja sytuacja materialna uległa z dnia na dzień pogorszeniu, wówczas koleżanka, która również współpracowała z firmą Egida przekazała mi numer telefonu oraz adres do biura Agencji. Mimo początkowych wątpliwości spowodowanych małym doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi oraz bardzo słabą znajomością języka niemieckiego udałam się do biura. Uśmiechnięte oraz bardzo kontaktowe pracownice biura, udzieliły mi wszelkich informacji dotyczących warunków oraz zasad współpracy. Pełna optymizmu oraz pozbawiona wszelkich obaw czekałam na propozycje wyjazdu. Niecałe 3 tygodnie po mojej wizycie w biurze otrzymałam telefon że jest dla mnie praca i wyjechałam do Niemiec, gdzie spędziłam prawie 4 miesiące. Gdyby nie stan zdrowia, który uniemożliwił mi dłuższą opiekę nad Panią Gretą, bardzo chętnie zostałabym tam dłużej. Z moją podopieczną bardzo się polubiłyśmy, do dziś wspominam ją z wielką sympatią.

  Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić współpracę z Egidą.–pozdrawiam Marysia z Parczewa

 • 23 lipca 2013 r.

  Piszę ten list by wyrazić podziękowanie dla opiekunki mojego Taty, która została skierowana na dyżur przez firmę Egida. Mój Tato przez całe życie był radosnym oraz pogodnym człowiekiem,niestety postępująca choroba zmieniła go w bardzo nieprzyjemnego i negatywnego starszego Pana. Z tego powodu żadna ze skierowanych na dyżur opiekunek nie podejmowała się opieki nad nim przez dłużej niż tydzień. Aż do dnia, w którym w domu mojego Taty pojawiła się Pani Hania. Pomimo bardzo dużej niechęci oraz negatywnego podejścia Taty do Pani Hani, nie zrezygnowała ona ze swojej pracy. Jej zapał oraz pełne zaangażowanie zaowocowały po ok 3 miesiącach poprawą relacji pomiędzy nią i Tatą oraz pełną akceptacją. Pani Hania opiekowała się moim Tatą 2 lata i 8 miesięcy.

  Pani Haniu jestem Pani bardzo wdzięczna za to że do końca życia mojego Taty, była Pani przy nim gdyż zdaje sobie sprawę jak wiele trudu to Panią kosztowało.–Grażyna ze Świdnika